Profile

Join date: Aug 21, 2022

About

زمان و لینک پخش زنده بازی تیم ملی ایران - کره جنوبی - شفقنا ورزشی | داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهانفارسی آذربایجان افغانستان اردو العربی العراق لبنان Pakistan India Turkish English French Spanish Russian رسانه اقتصادی زندگی آینده نیوز مانیتور ورزشـــی صفحه اصلی توپ و تور حاشیه ورزش استقلال پرسپولیس رزمی و کشتی عکس فوتبال ایران فوتبال جهان نگاه ویژه همه اخبار تماس باما / درباره ما RSS توسط varzeshi ۰۹:۰۲ | پنجشنبه ۴ فروردین، ۱۴۰۱ شفقنا ورزشی – پخش زنده بازی تیم ملی ایران – کره جنوبی پنج شنبه ۴ فروردین ساعت ۱۵:۳۰ در لینک های زیر در دسترس است: شبکه سه سیما: http://www.

پخش زنده ایران کره جنوبی 4 فروردین 1401 [+ساعت پخش] - تکراتوپخش زنده ایران کره جنوبی 4 فروردین 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده ایران کره جنوبی را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم. تماشای پخش زنده فوتبال مقدماتی جام جهانی از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده ایران کره جنوبی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ایران کره جنوبی فارست به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایران کره جنوبی را از تکراتو تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال ایران و کره جنوبی از تلویزیون - جام جم به گزارش ایسنا، برنامه «فوتبال برتر» شبکه سه سیما از جریان مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014، دیدار فوتبال تیم‌های کره جنوبی و ایران را زنده پخش

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه ایران کره جنوبی را تماشا کنید. تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی برای تعیین صدرنشین گروه A انتخابی جام جهانی 2022 قطر، امروز (پنجشنبه، ۴ فروردین) ساعت 15:30 در سئول به میدان می‌روند. به گزارش ایسنا، از هفته نهم انتخابی جام جهانی در قاره آسیا، تیم ملی ایران و کره جنوبی امروز(پنج شنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه مملو از تماشاگر جام جهانی سئول به میدان خواهند رفت که تاثیر بسیار زیادی در تعیین صدرنشین گروه A در آسیا خواهد داشت. (همچنین در ادامه ترکیب تیم ملی ایران را در بازی امروز مشاهده میکنید) پخش زنده ایران کره جنوبی 4 فروردین 1401, پخش زنده ایران کره جنوبی, ایران کره جنوبی 4 فروردین 1401, پخش زنده ایران, بازی ایران امروز, پخش زنده شبکه سه, پخش زنده شبکه ۳, پخش زنده شبکه 3, پخش آنلاین بازی ایران کره جنوبی, پخش زنده مسابقه ایران کره جنوبی, با توجه به صعود مستقیم هر دو تیم از هفته‌های گذشته به جام جهانی، دو تیم صرفا برای اعاده حیثیت و صدرنشینی در گروه به میدان می‌روند و به همین دلیل و طبق گفته سرمربیان خود، از انگیزه زیادی برخوردارند و با تمام توان پای در زمین مسابقه می‌گذارند.

نیمه اول پخش زنده بازی ایران کره جنوبی فراز و نشیب چندانی نداشت و بازی جذابی نیز شاهد نبودیم. در نیمه دوم اما ورق برگشت. کره جنوبی ابتدا با سون به گل رسید. این پایان کار نبود. کره ای ها در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی هیونگ مین ،۱-۰ پیش افتادند که این گل افزایش حملات ایرانیان را در پی داشت. ایران یک بار با شوت سعید عزت اللهی تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد و دقایقی بعد با علیرضا جهانبخش به گل رسید. تنها یک دقیقه بعد از گل مهدی طارمی با یک شوت زیبای دیگر تیرک دروازه کره را برای بار دوم به لرزه درآورد. نتیجه ۱-۱ تا پایان بازی پابرجا ماند و همچنین حسرت دو تیرک هم با هواداران تیم ملی در این بازی باقی ماند. با پایان پخش زنده بازی ایران کره جنوبی کره ای بعد از ۱۳ سال توانستند ورزشگاه آزادی را با امتیاز ترک کنند.

شاگردان ویلموتس بازی را بهتر از تیم میزبان شروع کردند و از همان دقایق ابتدایی بازی با پرس از جلو به دنبال نزدیک شدن به دروازه کره و بهره بردن از اشتباهات مدافعین کره بودند. ضربات از راه دور در نیمه نخست در دستور کار بازیکنان ایران بود و در چند صحنه نیز این ضربات خطراتی را روی دروازه کره ایجاد کردبا شروع نیمه دوم بازی زنده ایران و کره جنوبی باز هم ایران تیم برتر میدان بود و یک بار نیز با شوت نوراللهی دروازه کره در آستانه باز شدند قرار گرفت که این ضربه به تیرک دروازه این تیم برخورد کرد. در اواسط نیمه دوم روی اشتباه مدافعین تیم ملی و در روندی خلاف جریان بازی کره جنوبی به گل رسید تا پس از قریب به ۹ سال دروازه ایران مقابل کره باز شده باشد با این گل تنها ۴ دقیقه دوام آورد چرا که در دقیقه ۶۲ و روی ارسال رضاییان و اشتباه مدافع کره‌ای دروازه این تیم باز شد تا بازی با تساوی دنبال شود.

پخش زنده فوتبال ایران کره جنوبی – تی وی توبازی زنده ایران و کره جنوبی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایران کره جنوبی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایران کره جنوبی امشب را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی ایران کره جنوبیاگر برای دیدن پخش زنده فوتبال ایران کره جنوبی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند.

پخش زنده بازی ایران و کره جنوبی - شمانیوز تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی برای تعیین صدرنشین گروه A انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، امروز (پنجشنبه، ۴ فروردین) ساعت ۱۵:۳۰ در سئول

(((تلویزیون ورزشی>>))) کره جنوبی ایران پخش زنده 22 أوت 2022

More actions